Erşan Kuneri

1. Sezon 1. Bölüm # Episode (1)

Yeni Adres: Sevgili dostlar 720pizle yeni adresi https://720pizle2.org/ olmuştur.
Duyuru: Sevgili dostlar yeni adresimiz https://dizilla3.com/ olmuştur.
1. Sezon 1. Bölüm 1 13 Mayısıs, 2022
1. Sezon 2. Bölüm Bölüm #1.2 01 Ocak, 0001
1. Sezon 3. Bölüm Bölüm #1.3 01 Ocak, 0001
1. Sezon 4. Bölüm Bölüm #1.4 01 Ocak, 0001
1. Sezon 5. Bölüm Bölüm #1.5 01 Ocak, 0001
1. Sezon 6. Bölüm Bölüm #1.6 01 Ocak, 0001
1. Sezon 7. Bölüm Bölüm #1.7 01 Ocak, 0001
1. Sezon 8. Bölüm Bölüm #1.8 01 Ocak, 0001
50 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
Bu yorum 1 sırada sabitlendi @avatar12 1 ay önce
Adam (Cem Yılmaz) endüstrinin kralı olmuş.. Türk Sinemasını köhnelikten kurtarıp kaliteli film yapamayız tabularını yıkarak belli bir kıvam sağlamıştı... [Devamını gör..]
Adam (Cem Yılmaz) endüstrinin kralı olmuş.. Türk Sinemasını köhnelikten kurtarıp kaliteli film yapamayız tabularını yıkarak belli bir kıvam sağlamıştı, şimdi de sırayı dizilere getirmiş..
Netflix'in Türk dizileri için öncülüğünü üstlendiği atılıma ''Cem Yılmaz''ın yine 'bayrağı taşıyan' olarak ön sıraya hızlıca geçmesini izleyeceğiz ''Erşan Kuneri'' ile..
Çalışmalarından, uğraşılarından, mesleğinden zevk alan bir sanatçı ''Cem Yılmaz'', bizlere de izlerken keyif alacağımız bir çalışma hediye ediyor yine..

Erşan Kuneri de taklitler, eskilerden esintiler, göndermeler de olsa kendi kalıbında sunduğu yapım bizleri havaya sokacak türden, sürprizleri, yenilikleri, gündemi belirleyen konuları hep birlikte göreceğiz ama esas sürpriz beklediğimizi dışında bir tempo var dizide..
Benim açımdan daha ilk sahnesi ile kendinin belli etti, bu dizi her şekilde izlenir, yorum yapılır, gündem olur ve zirveye çıkar..

Erşan abi belki Hollywod'u görmeyecektir belki de bilmeyecektir ama Türkiye'nin kendi Hollywood'una zemin hazırlayan bir kapı açacaktır, hep beraber izleyelim..

İlklerin dizileri ile buluşturan saygıdeğer üstadımıza, süper ekibine ve güzel sitemİz Dizilla'ya büyük bir teşekkür, büyük bir alkış daha gönderiyorum..
4 yanıtı görüntüle
@valtrithan 14 saat önce
dizillama gelmiş bee oh beee aşırı mutluyum
@luciferb.b 3 gün önce
Sürekli ismini duydum bir bakayım dedim birkaç dakıka anca izleyebildim. Bizim milletin küfür olsun cinsellik olsun başka birsey olmasına gerek yok ma... [Devamını gör..]
Sürekli ismini duydum bir bakayım dedim birkaç dakıka anca izleyebildim. Bizim milletin küfür olsun cinsellik olsun başka birsey olmasına gerek yok mantığı. Resmen utandım ülkenin komedi adı altında düştüğü duruma bak. Yazık gerçekten çok yazık...
@sesa 3 gün önce
Abi neden indir butonu koymuyorsunuz ?çoğu film ve dizide var
@avatar12 4 gün önce
Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer Dizilla'dır :)
@bollyceviri 1 ay önce
Nereden başlayım bilmiyorum. Muhteşem oyuncuların "komedi" adı altında birleşmesinden mi, yayınlandığı platform nedeniyle 'hadi bizde cinsellik üzerin... [Devamını gör..]
Nereden başlayım bilmiyorum. Muhteşem oyuncuların "komedi" adı altında birleşmesinden mi, yayınlandığı platform nedeniyle 'hadi bizde cinsellik üzerine bir dizi yapalım' deyip "komedyen" sıfatına sahip aslında asla güldürmeyen bir adamın senaryosunun kabul edilmesinden mi yoksa tüm bu aptal saçmalığının beğenilmesinden mi? Sanırım porn yıldızlarının sektördeki tutunma çabalarından bahsetmek istemişler ama sadece istemekle kalmışlar. Bir yapımı bu kadar sert eleştirmek istemezdim ama acı gerçek! Tamamen zaman kaybı hatta berbat bir yapım olmuş. Emeğe üzüldüm.
2 yanıtı görüntüle
@onursntp 1 ay önce
ilk başlangıç iyi güzel özgü gidiyoduda sonradan sarmadı bence bu bölüm 5/10
@Hürrem sultan 1 ay önce
Merve,Nilperi rollerini aşırı iyi oynuyolar Mervenin şivesi mükemmmel